Стійка система міського транспортуSustainable Urban Transport
Устойчивая система городского транспорта

Home Велотранспорт у Львові Відтепер російською мовою! Корінний поворот в європейському паркуванні: від облаштування до обмеження паркомісць

Відтепер російською мовою! Корінний поворот в європейському паркуванні: від облаштування до обмеження паркомісць

E-mail Друк PDF

3 нагоди Дня автомобіліста і дорожника (30 жовтня) проект GIZ «Стала мобільність в українських містах»публікуєросійський переклад посібника з питань управління паркуванням, виданого Інститутом політики транспорту і розвитку (ITDP),під назвою «Коренной поворот в европейском парковании: от обустройства к ограничению паркомест». В цьому документі описані історичні передумови для докорінної зміни в парадигмах паркування, у стратегії управління паркуванням та представлені найуспішніші практики, що впроваджувались у містах, які перейшли до більш сталих видів пересування. Було досліджено10 міст: Амстердам, Антверпен, Барселона, Копенгаген, Лондон, Мюнхен, Париж, Стокгольм, Страсбург та Цюріх.

Вдалі стратегії паркування дозволяють значно знизити кількість викидів CO2у атмосферу, зменшити вуличні затори, витіснити з вулиць автомобілі, які заважають пересуваннюта збільшити надходження до міського бюджету. Це сприяє створенню позитивного і більш комфортного середовища для життя у місті.

Оскільки міста України та Росії постійно стикаються із збільшенням кількості автомобілів, російська версія цього посібника – необхідний і своєчасний документ для планувальників, відповідальних осіб та активістів.

Книга ґрунтується на матеріалах поїздок, які протягом 2009 та 2010 років здійснили у згадані в дослідженні міста автори книги Майкл Кодранскі, менеджер глобальних досліджень (ITDP), та Габріель Герман, консультант ITDP.

Інститут політики транспорту і розвитку (ITDP) – це неурядова, неприбуткова організація в США, яка надає технічну допомогу та консультації місцевим групам з питань захисту громадських інтересів у сфері сталого транспорту і перевезень.

GIZ діє за дорученням Федерального міністерства навколишнього середовища, охорони природи та безпеки реакторів Німеччини, в контексті Міжнародної ініціативи по збереженню клімату, співпрацюючи з українськими містами з метою покращення міської мобільності.

Посібник можна завантажити на сайті www.mobilnist.org.ua / DOWNLOAD