Стійка система міського транспортуSustainable Urban Transport
Устойчивая система городского транспорта

Home Велотранспорт у Львові Програма Європейського тижня мобільності у Львові 16-22 вересня 2011 року

Програма Європейського тижня мобільності у Львові 16-22 вересня 2011 року

E-mail Друк PDF

16 вересня, 10:00 – п’ятниця – Акція “Відкриття дорожнього заку «Проїзд велосипедистам дозволено» - відкриття символічного знаку, що дозволяє велосипедистам в’їзд на площу Ринок. Акція покликана ініціювати включення такого знаку у Правила дорожнього руху.

17 вересня, 18:00– субота – Акція «Веловечірка». Оголошення і нагородження переможців конкурсу соціальної реклами промоції велосипедного руху. Виставка велосипедних дилерів Львова. Вечірка для прихильників їзди на велосипеді.

17-18 вересня - субота, неділя Акція «Вихідні на велосипеді». Акція покликана заохочувати до їзди на велосипеді. Кожному, хто приїде на велосипеді, надаватимуться знижки в багатьох кав’ярнях, кафе, піцеріях та кінопалаці.

18 вересня, 11:00- неділя Акція «Велосипедом по місту» - масовий пробіг на велосипедах по новозбудованих велодоріжках за маршрутом Оперний театр – Гетьмана мазепи – Рясне 1 – Оперний театр.

18 вересня, 14:00– неділя – Акція «Велопарад дівчат». Акція покликана заохочувати жінок і дівчат до їзди на велосипеді». Пробіг дівчат на велосипедах центром міста за маршрутом: університет ім. Ів.Франка – Оперний театр.

19 вересня, 14:00 понеділок – Урочисте встановлення велосипедних стійок біля школи № 9 на вул. Коперніка 40. Конкурс дитячого малюнка на асфальті «Альтернативний транспорт в місті майбутнього» біля Музею Русалки Дністрової.

20 вересня, до початку робочого часу, вівторок – Акція «Відомі люди на велосипедах». Відомі люди міста Львова використовуватимуть велосипед як транспортний засіб для поїздки на роботу, у справах тощо.

20 вересня, 13:00 – вівторок – Брифінг для журналістів за участю відомих велосипедистів Львова.

21 вересня, до початку робочого часу –середа – Акція «Транспортні перегони». Змагання між велосипедистами, автомобілістами, користувачами громадського транспорту на визначення наймобільнішого та найефективнішого виду транспорту.

21 вересня, 09:00 –середа – брифінг для журналістів за участю учасників транспортних перегонів.

22 вересня, 15:00 четвер – Міжнародний день без машин. Акція «Діти навелосипедах». Велосипедні змагання серед школярів на проспекті Свободи біля пам`ятника Т. Шевченку. Акція «Урок з інспектором ДАІ» - навчання школярів Правил дорожнього руху працівниками ДАІ, демонстраційний урок на проспекті Свободи.

22 вересня, 20:00 – четвер – Міжнародний день без машин. Турнір «Драг-рейсінг». Серія спринтів між велосипедистами на короткій дистанції. Перекриття вулиці Княгині Ольги в районі вулиці Горбачевсього і Котка.

24-25 вересня – субота-неділя Продовження акції «Вихідні на велосипеді». Надання знижок в кав’ярнях, кафе, піцеріях та кінопалаці кожному, хто приїде на велосипеді.