Стійка система міського транспортуSustainable Urban Transport
Устойчивая система городского транспорта

Home Про нас

Стала система міського транспорту у містах регіону Східної Європи та Центральної Азії (СЄЦА)

E-mail Друк PDF

Мережа міських доріг та громадський транспорт є невідємною частиною щоденного життя мешканців міста та місцевої економіки, при цьому їх значення зростає разом із ростом міст та збільшенням відстані до місця праці, котра стає занадто великою для того щоб добиратись на роботу пішки. Важливість міського громадського транспорту надзвичайно чітко виражена в регіоні Східної Європи та Центральної Азії (СЄЦА). Спадок епохи соціалізму в містах СЄЦА включає домінування засобів громадського транспорту в пасажирських перевезеннях за рахунок доступності дешевих транспортних послуг хорошої якості.

В результаті цього ситуація на вулицях, в ракурсі доступності та високої якості транспортних послуг, являє собою складну проблему для міських співтовариств СЄЦА, пов'язану з переплетенням проблем зростання, справедливості, бідності та екологичних факторів.

ЮНИТА через свої тренувальні центри CIFAL пропонує проведення семінарів по проблемах та підходах до Стійкої системи міського транспорта (СМТ) для мерів, представників органів місцевої влади, директорів технічних сервісних центрів, представників інших представницьких та неурядових організацій. GTZ SUTP підтримує ці семінари на регулярній основі шляхом проведення презентації та поширення досвіду. З 2006 року було проведено три семінари в Плоці (Plock) (2006), Таллінні (Tallinn) (2007) та Плоці (Plock) (2007),  присвячені стійкій системі міського транспорту

Основними темами нашої роботи є:

  • Заохочення обміну знаннями між муніципальними та регіональними спеціалістами в області стійкої системи міського транспорту.
  • поширення знань та досвіду в галузі:
  • фінансування громадського транспорту,
  • модернізація рухомого складу,
  • інтегрованої організації перевезень,
  • участь приватного сектору,
  • збільшення обізнаності та багатосторонніх консультацій та
  • стійких видів транспорту.

З метою спонукання та підсилення діалогу щодо стійкої системи міського транспорту ЮНИТА та GTZ SUTP раді представити цю Інтернет-строрінку як фокусну точку для спеціалістів та осіб, приймаючих рішення, в регіоні СЄЦА.

Періодично і ЮНИТА , і GTZ-SUTP, поруч із іншими партнерами, будуть використовувати групу новин для інформації про свою діяльність в галузі стійкої системи міського транспортну.

Проект фінансується німецьким федеральним міністерством  навколишнього середовища, захисту природи і безпеки реакторів в контексті Міжнародної ініціативи по захисту довкілля.