Стійка система міського транспортуSustainable Urban Transport
Устойчивая система городского транспорта

Home Новини Новини проекту Технічний документ SUT: Індукована мобільність

Технічний документ SUT: Індукована мобільність

E-mail Друк PDF

«Якщо ми це збудуємо, вони прийдуть». Питання «індукованої мобільності» викликає істотний інтерес зі сторони осіб, що приймають рішення.,реалізацію планування, як і широкі слої громадськості. Цей технічний документ покликаний виступити в якості вхідної інформації присвяченої концепції «індукованій мобільності» а також основним аргументам і дискусіям навколо цього феномену. Модуль був написаний Роджером Горхамом (Roger Gorham), ведучим дослідником у цій галузі.

У спробі забезпечити політиків більшими знаннями у питаннях, що відносяться до стійкому розвитку громадського транспорту GTZ SUTP була створена серія документів під назвою « Технічні документи по стійкому розвитку громадського транспорту» ("Sustainable Urban Transport Technical Documents"). Перший документ з цієї серії присвячений «індукованій мобільності».

Користувачі SUTP можуть завантажити цей документ звідси . Незареєстровані користувачі можуть натиснути тут щоб (безкоштовно) зареєструватись та потім прослідувати до завантаження.