Стійка система міського транспортуSustainable Urban Transport
Устойчивая система городского транспорта

Home Новини Новини проекту Вийшов в світ практичний посібник «Управління попитом на транспортні послуги»

Вийшов в світ практичний посібник «Управління попитом на транспортні послуги»

E-mail Друк PDF

Міста навколо світу потребують іноваційні та ефективні рішення для розвязання їх транспортних проблем у короткотривалій, середньотривалій та довготривалій перспективах. Активніший економічний зріст у поєднанні із, як наслідком, зростанням моторизації останніми роками, створив більше забруднення ніж коли небудь було у світі. Вирішити ці проблеми можливо за допомогоюпокращення роботи громадського транспорту та покращення умов для пішоходів та велосипдистів, а також шляхом впровадження заходів, сприяючих раціональному використанню автотранспорту.

У світлі вищесказаного, метою управління попитом на транспортні послуги) (Transportation Demand Management) є досягнення максимальної ефективності роботи системи міського транспорту, використовуючи широкий діапазон заходів, у тому числі цінової політики у відношені заторів на дорогах, удосконалення роботи громадського транспорту, сприяння використаннюне моторизованого транспорту, Оподаткування палива для транспортних засобів та управління паркінгами. Цей посібник містить огляд міжнародних практик, а також питання розробки стратегії управління попитом на транспортні послуги, представляючи відповідну допоміжну інформацію.

Розглядаються наступні ключові теми:
1. Проблема зростанням транспортних потоків
2. Розвиток відповідної стратегії управління попитом на транспортні послуги
3. Розширення альтернативних можливостей збереження мобільності
4. Економічні заходи
5. Розумна політика стимулювання розвитку та територіального планування


Автори цього практичного посібника GTZ - Андреа Броаддус (Andrea Broaddus), Тодд Літман (Todd Litman) та Гопінат Менон (Gopinath Menon) відстоюють позицію що реалізація 3-ох рівневого підходу 1) Розширення альтернативних можливостей збереження мобільності 2) Економічні заходи та 3) Розумна політика стимулювання розвитку та територіального планування, є найбільш ефективним способом управління попитом та створення ефективної і гнучкої транспортної системи. Посібник містить 118 сторінок з ілюстраціями, 27 таблиць, 51 вставку та 92 малюнки.

Будь ласка передавайте дану інформацію усім зацікавленим колегам.

Безкоштовне завантаження: Користувачі SUTP можуть завантажити даний документ тут. Незареєстровані відвідувачі сайта можуть натиснути тут (www.sutp.org) щоб (безкоштовно) зареєструватисьта потім прослідувати до завантаження документу.

Про проект SUTP: Проект Стійкого Розвитку Громадського Транспорту (Sustainable Urban Transport Project (SUTP)) представляє з себе глобальне партнерство, яке скероване на надання допомоги містам розвиваючихся країн, досягнути цілей у стійкому розвитку транспортних систем, через поширення інформації про міжнародний досвід та проведені цілеспрямованої роботи з конкретними містами. В рамках проекту SUTP зявилася публікація «Стійкий розвиток транспорту: Настільна книгадля політиків у розвиваючихся містах», що складається із більше 26 модулів. Дана публікація присвячена ключовим аспектам основних напрямків політики стійкого розвитку транспорту для розвиваючихся міст. «Настільна книга» також доповнюється серією навчальних текстів та іншими матеріалами, доступних на відповідній сторінці Більше детальну інформацію можна отримати на www.sutp.org

Коментарі та відзиви присилайте на: sutp@sutp.org - Величезне дякую!