Стійка система міського транспортуSustainable Urban Transport
Устойчивая система городского транспорта

Home Новини Новини проекту Участь GIZ у семінарі «Співробітництво для розвитку збалансованого та здорового міського транспорту» в Києві

Участь GIZ у семінарі «Співробітництво для розвитку збалансованого та здорового міського транспорту» в Києві

E-mail Друк PDF

Європейська економічна комісія ООН (ЄЕК ООН) та Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) спільно організували семінар під назвою «Співробітництво для розвитку збалансованого та здорового міського транспорту», де обговорювали стратегії, принципи та заходи щодо підтримки інноваційної політики підтримки пішохідного руху та велосипедного транспорту, як життєздатних та все більш привабливих видів міської мобільності.

Семінар, що відбувся в Києві 8-9 червня, був останньою подією із серії по нарощуванню потенціалу в рамках Всеєвропейської програми довкілля, здоров’я та транспорту (THE PEP). Учасники семінару розглянули сталі та корисні види пересування у місті, як наприклад, інтеграція привабливого громадського транспорту із велосипедним транспортом та пішохідними зонами. Ці питання обговорювали, зокрема у контексті зростання кількості заторів, втрати часу, екологічного забруднення, недостатньої кількості стоянок, а також фізичної пасивності як головного ризику для здоров’я в Європейському регіоні.

Семінар був сфокусований на співпрацю між центральними та місцевими органами влади, промисловістю і громадськістю у плануванні, розробці, фінансуванні та вирішенні юридичних проблем пов’язаних із підтримкою пішохідного руху та велосипедного транспорту.

Армін Вагнер, керівник проекту «Кліматично сприятлива мобільність в українських містах» провів презентацію про напрямки сталої мобільності в містах України. Всі презентації можна переглянути тут: http://live.unece.org/index.php?id=16942 (натиснути Presentation)