Стійка система міського транспортуSustainable Urban Transport
Устойчивая система городского транспорта

Home Новини Новини проекту Опубліковано технічний документ №6 – Викопне паливо як ознака застою міста: на шляху до низьковуглецевого транспорту та екологічно орієнтованого зростання

Опубліковано технічний документ №6 – Викопне паливо як ознака застою міста: на шляху до низьковуглецевого транспорту та екологічно орієнтованого зростання

E-mail Друк PDF

GIZ випустило свій 6-ий технічний документ в транспортній галузі під назвою "Викопне паливо як ознака застою міста: на шляху до  низьковуглецевого транспорту та екологічно орієнтованого зростання ".

Транспорт – це сектор, набуваючий стрімкого розвитку. Постійний ріст автомобілізації поряд з урбанізацією - тенденція, яка спостерігається у більшості країн. Ця тенденція та залежність транспортного сектора від нафтопродуктів призвели до значних темпів зростання викидів вуглекислого газу. Отже, потрібні термінові заходи, щоб це зупинити. У цьому документі відображено, як державна та/або міська політика застосування низьковуглецевого транспорту може допомогти країнам досягнути швидкого, сталого економічного росту, і в той же час стабілізації, а в подальшому зниження транспортних викидів. Політика Сталого Розвитку та заходів у транспортному секторі охоплюють ряд супутніх вигод, таких як зниження рівня забруднення повітря, соціальна справедливість та економічний розвиток. У контексті глобальної економічної кризи такі заходи сприяють економічному зростанню, соціальній стабільності, а також можуть реалізовуватись при найменших затратах.

Авторами цього документу на 28 сторінках є Даніель Бонгардт, Манфред Брайтгаупт і Фелікс Кройтціг.

Зареєстровані користувачі SUTP можуть завантажити цей документ тут. Незареєстрованим користувачам пропонується реєстрація для подальшого завантаження.