Стійка система міського транспортуSustainable Urban Transport
Устойчивая система городского транспорта

Home Новини Новини проекту Список рекомендованої літератури - Інтеграція Громадського Транспорту

Список рекомендованої літератури - Інтеграція Громадського Транспорту

E-mail Друк PDF

У будь-якому місті подорож громадським транспортом із пункту А в пункт Б найчастіше передбачає певну почерговість. І хоча такі пересування необхідні навіть у найдосконаліших транспортних мережах, є низка принципів, які роблять пересування за допомогою різних видів транспорту максимально плавним.

Заходи, які підсумовані під терміном «Інтеграція громадського транспорту», мають на меті спростити користування громадським транспортом будь-яких видів, які існують у місті або регіоні, аби дістатися до своєї точки призначення.   Винятковими рисами інтеграції громадського транспорту, зокрема, є наявність єдиного квитка на всю дорогу, відповідні транспортні зручності та узгоджені графіки руху різних видів громадського транспорту.

Цей документ має на меті надати читачеві огляд відповідної літератури на тему інтеграції громадського транспорту. Тематичний обсяг включає питання від організаційних та установчих аспектів, наприклад, як можна інтегрувати різних операторів і яку роль можуть відігравати органи влади, до більш технічних моментів, наприклад, розвиток інтегрованих систем квитків. Список рекомендованої літератури влаштовано таким чином:

.    Література загальної тематики

.    Дослідження, у тому числі вивчення оптимальних практик і проектів, які було впроваджено у різних країнах світу

.    Посилання на співвіднесені проекти, організації та вибраних авторів у галузі інтеграції громадського транспорту

Посилання:
http://www.sutp.org/index.php?option=com_content&task=view&id=1757&Itemid=1〈=uk