Стійка система міського транспортуSustainable Urban Transport
Устойчивая система городского транспорта

Home Новини Новини проекту Оновлення модуля GTZ "Інтелектуальна Транспортна Система"

Оновлення модуля GTZ "Інтелектуальна Транспортна Система"

E-mail Друк PDF

Невже місту потрібні найновіші технології і саме вони вирішать проблеми з рухом транспорту? А якщо ні, тоді які є правильні варіанти вибору?

Технологія відіграє важливу роль у забезпеченні безпеки транспорту, зменшенні стресів під час керування автомобілем, підвищенні зручності пересування та ефективності транспортної системи загалом. Ці технології, зібрані в пакеті, називаються «Інтелектуальною транспортною системою (ІТС)». Якщо їх застосовувати розсудливо, вони допоможуть створити ефективну, безпечну та зручну транспортну систему.

Часто автори політик опиняються у ситуації, коли їх неналежно інформують про правильні технологічні варіанти. Модуль збірки матеріалів Агенції з технічної співпраці Німеччини на тему «Інтелектуальні транспортні системи (ІТС)» стосується головним чином варіантів вибору для міста, а також розповідає читачеві про різноманітні життєздатні можливості ІТС, їх функції та переваги.

Цей модуль щодо ІТС зосереджено на прикладах застосування ІТС, які підтримують концепцію екологічного транспорту шляхом сприяння наведеним нижче бажаним результатам, що сподобаються всім:

· Справедливий доступ і покращений рух, у тому числі зменшення попиту на приватний автомобільний транспорт; підтримка вибору на користь пішохідних прогулянок, громадського транспорту та велосипедів;
· Покращення ефективності та продуктивності транспорту;
· Підвищення рівня безпеки, а також
· Зменшення негативного впливу на довкілля та підвищення «придатності для життя», особливо у перевантажених центрах міст.

Модуль написали п. Філ Сайег та проф. Філ Чарльз, автори виконали оновлення. Автори також написали підручник про інтелектуальні транспортні системи Австралії, який було видано 2003 року, і видають щоквартальний інформаційний блок учасників. Зараз вони беруть участь у розробці першої стратегії ІТС для Бангкоку, Таїланд.

Докладніше про оновлений модуль та посилання для завантаження див. на

http://www.sutp.org/index.php?option=com_content&task=view&id=1771&Itemid=1&lang=uk