Стійка система міського транспортуSustainable Urban Transport
Устойчивая система городского транспорта

Home Новини Новини проекту ЄС - План дій щодо міського транспортного руху

ЄС - План дій щодо міського транспортного руху

E-mail Друк PDF

30 вересня 2009 року Європейська Комісія прийняла «План дій щодо міського транспортного руху».

У «Плані дій щодо міського транспортного руху» запропоновано двадцять заходів, які підтримають та допоможуть місцевим, регіональним та національним органам влади досягнути цілей, пов'язаних з екологічністю міського руху. У «Плані дій щодо міського транспортного руху» Європейська Комісія вперше пропонує комплексний пакет підтримки у галузі міського руху.

Місцеві, регіональні та національні органи влади можуть вільно користуватися цією підтримкою та засобами, які буде запропоновано.  Таким чином вони будуть більш готові до вирішення питань, пов'язаних із екологічністю міського транспортного руху, а це спростить завдання розробки політики. Крім того, громадяни та компанії Європейського Союзу щодня від цього виграватимуть.

Дії будуть виконуватися протягом чотирьох років після прийняття «Плану дій». У 2012 році Європейська Комісія проведе перевірку виконаної роботи, визначеної «Планом», та оцінить необхідність подальших дій.

Посилання (скопіюйте до вашого браузера): http://eur-lex.europa.eu/LexUriServ/LexUriServ.do?uri=COM:2009:0490:FIN:EN:PDF