Стійка система міського транспортуSustainable Urban Transport
Устойчивая система городского транспорта

Home Новини Новини проекту Публічна подіумна дискусія на тему: «Київська транспортна інфраструктура: місто для людей чи для машин»?

Публічна подіумна дискусія на тему: «Київська транспортна інфраструктура: місто для людей чи для машин»?

E-mail Друк PDF

Представництво Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні 17 березня2011 рокупровело публічну подіумну дискусію на тему "Київська транспортна інфраструктура: містодля людей чи для машин?".

У подіумній дискусії взяли участь:

- Віктор Загреба, член ради Асоціації велосипедистів Києва: Велосипедна концепція для житлового масиву Києва;

- Рашид Халілов,головний інженер проектів інституту Київдормістпроект: Загальний огляд концепцій розвитку транспорту в Києві;

- Дмитро Гнап, учасник руху захисту прав автомобілістів:Вимоги автомобілістів міста для поліпшення умов дорожнього руху;

- Армін Вагнер, керівник проекту GIZ: На шляху до сталої мобільності у містах -  огляд міжнароднихконцепцій та методів. (Завантажити презентацію можна тут)

У заході також взяли участь близько 80 учасників. Впроцесі жвавого обговорення була відзначена значна потреба в обміні інформацією та знаннями про сталу мобільність в українських містах. Крім того, було встановлено, що проблема мобільності у містах не представлена належним  чином на державному рівні та обмін інформацією між містами є обмеженим.